Hakkımızda

DECOMER, ahşap merdiven konusunda uzmanlaşmış tecrübeli  kadrosuyla  sizlere en iyiyi sunmak için Ankara'da hizmet vermektedir. İmalattan montaja, her aşamada DECOMER uzmanlığını ve kalitesini hissedeceksiniz.  

Ahşap merdiven imalatı, ahşap merdiven modelleri, ahşap  merdiven korkulukları, villa ve dubleks daire merdiven modelleri hakkında her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Ahşap merdiven fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
  

Ankara ahşap merdiven firmaları arasında kalite ve hizmet anlayışıyla öne çıkan firmamız, Modüler merdivenler, omurgalı merdivenler, ahşap taşıyıcılı merdivenler, beton üstü merdivenler ve ahşap merdiven korkulukları  konusunda en uygun çözümleri sizlerin istekleriniz doğrultusunda üretmektedir.  


DECOMER, dubleks ev merdiven modelleri, villa merdiven  modelleri ve kişiye özel merdiven tasarımı açısından zengin seçenekler sunarak, yaşam alanlarınızı renklendirmektedir.

Her zevke uygun ahşap merdivenleri, sizin seçeceğiniz ahşap merdiven basamakları ve korkulukları kullanarak,  en son teknoloji merdiven imalat ve montaj tekniklerini kullanarak sizlerin beğenisine sunmaktayız.